سبد (0)

کودهای اصلاح کننده

مرتب سازی:
orderby
تعداد نمایش:
نظرات (0)
قیمت: براساس بسته بندی
نامناسب بودن ساختمان خاک، استفاده بی­ رویه از کودهای معدنی، فقر مواد آلی، استفاده از آب­های بی کیفیت و ... موجب افزایش نمک و در نتیجه افزایش فشار اسمزی در ناحیه تجمع ریشه گردیده است، بالا بودن غلظت املاح در منطقه ریشه مانع جذب آب و مواد غذایی می­شود و رشد ریشه را محدود و در نهایت عملکرد محصول را کاهش می دهد. Salt Stop با استفاده از ترکیباتی کاملا طبیعی، علاوه بر افزایش مقاومت گیاه نسبت به تنش شوری، موجب بهبود ساختمان خاک و کاهش تجمع املاح در منطقه ریشه می­ گردد.
نظرات (0)
قیمت: براساس بسته بندی
مصرف بی ­رویه کودهای حاوی فسفر از یک سو و آهکی بودن خاک ­ها از سوی دیگر، باعث رسوب فسفر به صورت نمک نامحلول فسفات کلسیم گردیده و در نتیجه مقدار فسفر قابل جذب برای گیاه، درون خاک کاهش می ­یابد. شیوع این مشکل در خاک­ها، شرکت حیات سبز سبحان بر آن شد، تا با استفاده از علم کارشناسان متخصص خود و با به کار گیری تکنولوژی های جدید و الهام از طبیعت، ترکیب جدیدی ارائه نماید.
Company MAXXmarketing GmbH
تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان