سبد (0)

حمایت از زراعت یار

ZeraatYar.com بصورت رایگان

از ابتدای آغاز به کار سایت ZeraatYar.com، این سایت همواره مطالب آموزشی و امکانات خود را به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران محترم قرار داده است.
همچنین در انتخاب تبلیغات برای نمایش در سایت، دقت کافی را مبذول داشته ایم تا تبلیغات با محتوا و مرتبط با رویکرد سایت را نمایش داده و از نمایش سایر تبلیغات بی محتوا اجتناب شده است.

لذا برای تأمین هزینه های سالیانه هاست و دامین و توسعه مطالب آموزشی خود، به کمک های معنوی و مادی شما کاربران محترم نیازمندیم.


کمک برای رفع خطاها و تصحیح لینک های معیوب

برای اینکه سایتی با مطالب دلچسب، مفید و صحیح داشته باشیم، تلاش فراوانی کرده ایم. اما اگر به خطا یا لینک معیوبی برخورد کردید، لطفاً آنرا به ما گزارش دهید.

از بخش نظر سنجی در انتهای مطالب استفاده نمایید.


عزیزانی که تمایل دارند تا با ارسال کمک های نقدی، به رونق و توسعه سایت کمک نمایند، می توانند مبالغ مورد نظر خود را به یکی از شماره کارتهای زیر بنام پلهوان صادق واریز نمایند:

بانک رسالت

شماره کارت : 5041721030859020

بانک ملت

شماره کارت : 6104337849539414

تمام کمک های مالی صرف پیشرفت این سایت خواهد شد.


لینک دادن به سایت زراعت یار

از کاربرانی که دارای سایت یا وبلاگ می باشند، دعوت می شود تا برای حمایت از سایت و افزایش رنکینگ آن، با دادن لینک به سایت، از آن حمایت نمایند.

برای این منظور می توانید از کد HTML زیر استفاده نمایید:

<a href="http://www.ZeraatYar.com/">آموزشگاه زراعت یار</a>

لطفاً گروه خبری تان را مطلع سازید!

آیا یک گروه خبری دارید؟ آیا عضو یک گروه خبری هستید؟ آیا یک لیست ایمیل دارید؟

درباره ما به اعضاء گروه خبری خود و یا لیست ایمیل هایتان اطلاع دهید...!

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان