به آموزشگاه زراعت یار خوش آمدید.

سبد (0)

قوانین و مقررات خرید از زراعت یار

نحوه تهیه محصولات زراعت یار

در زراعت یار، آموزش های رایگان و محصولات بسیاری ارائه شده اند. مراحل ثبت سفارش مورد نظر شما بسیار ساده است:

1- ابتدا از بالای سایت ثبت نام (+)  نمایید.

2- بر روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید.

3- از طریق دکمه “افزودن به سبد” محصول موردنظر خود را به سبد اضافه نمایید.

4- برای مشاهده سفارش های خود، از بالای و سمت راست سایت، دکمه ای با عنوان”سبد خرید (1)” وجود دارد، با حرکت موس روی آیکن "چرخ دستی" و کلیک روی آن، شما می توانید محصولات خود را مشاهده کرده و آنها را  اضافه و یا کم نمایید و پس از آن به روز رسانی کنید. در نهایت نیز از طریق دکمه “تکمیل فرآیندن خرید" می توانید هزینه موردنظر را پرداخت نمایید.

5- پس از انتخاب گزینه “تکمیل فرآیندن خرید” فرم مربوطه را تکمیل نمایید و در آن مواردی را که مدنظر دارید مانند روش دریافت محصولات و … انتخاب نمایید.

6- در نهایت نیز گزینه “ثبت و پرداخت سفارش” را کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

7- پس از انجام مراحل فوق ایمیل شامل فاکتور سفارش، برای شما ارسال خواهد شد و همکاران در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.


روش های دریافت محصول زراعت یار

زراعت یار، دریافت محصولات و آموزش های ارائه شده در سریع ترین زمان ممکن را بخش نهایی زنجیره کیفیت خود می داند.

در این راستا کاربران عزیز زراعت یار، امکان انتخاب هر یک از 3 روش ارسال سریع زیر را دارا می باشند:

 1- ارسال پستی به همراه کدرهگیری مرسوله در اولین ساعت اداری روز

ارسال های بسته های پستی مرتبط با سفارشهایی که تا ساعت ۱۱ صبح روز کاری دریافت می شوند؛ در ساعت ۱۲ همان روز کاری پیگیری می شود. سفارش های دریافتی پس از ساعت ۱۱ صبح، در روز کاری بعدی توسط شرکت پست ارسال می شود. تحویل نهایی بسته، در ارسالهای «پست سفارشی» حدود «۱» الی «۳» روز، طول می کشد. 

 2- ارسال پیک موتوری در اصفهان، در همان روز ثبت سفارش

ارسال بسته های پیک موتوری مرتبط با سفارشهایی که تا ساعت ۳ بعد از ظهر روز کاری دریافت می شوند؛ در همان روز کاری می باشد. درخواست های ثبت شده برای دریافت به صورت پیک موتوری که بعد از ۳ بعد از ظهر ثبت می شوند؛ در اولین ساعات روز کاری بعد پیگیری می شوند. پس از ارسال بسته توسط پیک، معمولاً تحویل در همان روز صورت می گیرد. 

 3- فعال‌سازی آنی لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت سفارش جهت فیلم ها و جزوات آموزشی

در صورت درخواست برای دریافت آموزش ها از طریق لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت و پرداخت سفارش، لینک های دانلود از طریق پروفایل کاربری، به صورت خودکار، در دسترس قرار می گیرند.


تضمین کیفیت محصولات و نحوه ی ثبت شکایات

کیفیت، خط قرمز تهیه و نشر آموزش ها و محصولات در زراعت یار می باشد. به گونه ای که یک محصول در زراعت یار از مراحل مختلف بررسی فنی عبور می کند. از این جهت محصولات زراعت یار با «تضمین کیفیت» ارائه می شوند. شما می توانید با تکمیل فرمی که در ادامه آمده است، نظرات و انتقادات خود را ارسال نمایید.

استفاده از محصولات و آموزش های «زراعت یار» به منزله قبول شرایط زیر است:

1- بذرها و محصولات کشاورزی ارائه شده، توسط شرکت معتبر داخلی همراه با شماره پروانه بهره برداری از وزارت جهاد کشاورزی ارائه شده است.

2- موارد و مقادیر توصیه شده برای کاشت بذرها کلی هستند  و بذر های ارائه شده دارای مجوز های  لازم و قوه نامیه استاندارد در شرایط آزمایشگاه و به دور از آفات و بیماری ها  می باشد.البته مواردی نظیر جوانه زدن ، رویش ، گلدهی ،و رنگ گل خارج از کنترل فروشگاه بوده و به پارامترهای : شرایط محیطی(نور - دما - رطوبت) ، بستر کشت ، عمق کاشت بذر، شرایط نگهداری بذر ،آبیاری و.... بستگی دارد. 

3- کلیه مسئولیت های مرتبط با محصول ارائه شده، مربوط به شرکت تولید کننده است و «زراعت یار» مسئولیتی در این خصوص ندارد.

4- استفاده از تضمین کیفیت محصولات و آموزش ها، تا حداکثر ۱۵ روز پس از تهیه یک آموزش یا محصول ممکن می باشد.

5-  برای فیلم های آموزشی زراعت یار، با در نظر گرفتن هر یک از شرایط زیر می توانید درخواست استفاده از تضمین کیفیت را مطرح نمایید.

الف) عدم تطبیق توضیحات محصول با بسته دریافت شده

ب) در فیلم های آموزشی اشکالات فنی (ویرایش، کیفیت صدا و …) وجود داشته باشید به گونه ای که مانع از استفاده از محتوای آموزش بشود.

پ) وجود مشکل و ایراد علمی در فیلم های آموزشی؛ لطفا توجه نمایید موارد زیر، ایراد علمی به شمار نمی آید:

  • اشتباه تایپی و نگارشی در اسلاید یا دست نوشته
  • اشتباه محاسباتی
  • اشتباه لفظی در بیان کلمات
  • عدم تطابق سرفصل های مندرج در سایت با هدف مخاطب

توجه: زراعت یار حدود ۳۰٪ از زمان کل یک فیلم آموزشی را به صورت پیش نمایش قرار می دهد. پیشنهاد می شود که پیش از تهیه آموزش،‌ نسبت به مشاهده پیش نمایش ها اقدام نمایید. مواردی همانند نحوه صدا و بیان مدرس،‌ لحن صحبت، سبک تدریس، سرعت تدریس و … همگی به سادگی در پیش نمایش ها قابل مشاهده هستند و نمی توانند به عنوان مصداق تضمین کیفیت استفاده شوند. تضمین کیفیت آموزش ها در یکی از ۳ حالت اشاره شده فوق (در مواردی که از روی پیش نمایش ها، سرفصل ها و توضیحات آموزش قابل مشاهده و تشخیص نیستند)، پیگیری می شود. 

برای استفاده از تضمین کیفیت آموزش ها چه باید کرد؟

برای استفاده از تضمین کیفیت آموزش، در صورتی که شرایط فوق برقرار می باشد، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما فرم ارسالی شما را بررسی و با شما مکاتبه خواهند داشت.

 

ایمیل شما 
دلیل عدم رضایت 
موبایل 
    

 

3- آموزش های «زراعت یار» به عنوان منبع مطالعه و یادگیری فردی می باشند. زراعت یار و مدرسین مجموعه های آموزشی، مسئولیتی در قبال پاسخگویی به پرسش های علمی و موردی استفاده کنندگان از آموزش ها ندارند.

لطفا برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد سایت شوید.

تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
logo-samandehi مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان